سروش     RSS     Admin
اداره کل حراست و پدافند غیر عامل
۱۳۹۹/۰۸/۱۱

نشست مشترک شهرداران، روسای شوراهای اسلامی و مدیران کل پدافند غیرعامل استانها

مدیرکل امور مرزی و پدافند غیرعامل وزارت کشور: فعالیت‌های پدافند غیرعامل وزارت کشور به شکل ساختارمند و با مشارکت همه بخش ها پیگیری می شود

مدیرکل امور مرزی و پدافند غیرعامل وزارت کشور با بیان اینکه خوشبختانه فعالیت‌های پدافند غیرعامل به شکل ساختارمند و با مشارکت همه بخش ها به صورت مستمر پیگیری می شود، گفت: اجرای الزامات پدافند غیرعامل از اصلی‌ترین مطالبات مقام معظم رهبری در سال های اخیر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، حسین قاسمی که یازدهم آبان ماه در نشست مشترک شهرداران، روسای شوراهای اسلامی و مدیران کل  پدافند غیر عامل استانها که بصورت ویدیو کنفرانس و با حضور رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور تشکیل شد، سخن می گفت افزود:  تجربه تاریخی ما ضرورت ارتقا آمادگی ملی در برابر تهدیدات را دو چندان می‌کند.

وی با بیان اینکه در اغلب استان ها طرح جامع پدافند غیرعامل تدوین شده است این طرح را نقشه راه پدافند غیرعامل در استان ها ذکر نمود.

مدیرکل امور مرزی و پدافند غیرعامل وزارت کشور با تاکید بر اولویت اجرایی شدن طرح های جامع در سطح ملی گفت: برای تحقق این اقدام نیازمند یک مکانیزم نظارتی به ویژه در حوزه شهری هستیم.

وی همچنین بر افزایش هماهنگی ها و هم افزایی ها بین مدیران شهری و مدیران پدافند غیرعامل استان ها تاکید کرد.
 


تعداد بازدیدها : ۶۲۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQQG-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟