سروش     RSS     Admin
اداره کل حراست و پدافند غیر عامل
۱۳۹۹/۰۵/۲۹

دیدار مدیرکل حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با مسولان شهرداری و شورای بجنورد

مدیرکل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور طی سفر به استان خراسان شمالی طی نشست هایی با رییس و اعضای شورای اسلامی بجنورد و شهردار و مسولان شهرداری این شهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، حمیدرضا موفق با مهندس محمدی ریاست شورا و اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد در دفتر ریاست شورای اسلامی شهر بجنورد انجام شد.
 
همچنین جلسه ای نیز با حضور موفق مدیر کل حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد، شهردار بجنورد و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی در سالن جلسات شورای اسلامی شهر بجنورد انجام شد.
 
موفق در این دیدارها ضمن تشریح سیاست ها و برنامه های کلان دولت، وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در حوزه مدیریت شهری و شهرداری ها، ضمن اشاره به اینکه ایجاد نارضایتی در مردم  یکی از اهداف دشمنان نظام است، گفت: تکریم ارباب رجوع در شهرداریها و شوراها و شفافیت و صادق بودن دست اندرکاران مدیریت شهری با شهروندان باعث جلب اطمینان و اعتماد مردم خواهد شد.
 
وی، تکریم مراجعان به شهرداریها و شوراها و مخاطبان برنامه های شهرداری ها و رسیدگی دقیق و قانونی به درخواست ها و شکایات مردمی را امری تاثیرگذار درافزایش رضایتمندی مردم از مدیریت شهری ذکر نمود و با اشاره به در پیش بودن هفته دولت از مسوولان حاضر در جلسه خواست تا طی این هفته گزارشی از اقدامات عمده شهرداری و شورا و حوزه مدیریت شهری را به آگاهی مردم و دست اندرکاران سایر دستگاه ها و رسانه ها برسانند.
 
موفق در بخش دیگری از سخنانش بر نظارت دقیق بر هزینه کرد اعتبارات حوزه مدیریت شهری تاکید نمود و اظهار کرد: باید تلاش کنیم از ظرفیت مهم شوراها برای اداره امور شهر استفاده مطلوب تری داشته باشیم و از تمامی ظرفیتها و قابلیتهای این نهاد بهره ببریم.
 
مدیرکل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بجنورد از مرکز اسناد، کتابخانه تخصصی و ساختمان شورای اسلامی شهر بجنورد بازدید نمود.
 
موفق در حاشیه این بازدید با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان شهرداریها و دهیاریها با سازمان اسناد وکتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به منظور همکاری درتبادل و اشتراک منابع اطلاعاتی بین این دو سازمان؛ ساماندهی اصولی اسناد شهرداری‌ها که بخش هایی از آن  منابع مهم و ارزشمندی برای بازخوانی و نقد روند نوسازی در دوران معاصر است را با اهمیت ذکر کرد.
 
 وی افزود: تمامی شهرداری ها می بایست در چارچوب تفاهم نامه فوق و همچنین قانون و مقررات اسناد ملی ایران، اسنادی را که اقدام اداری آن پایان‌یافته و مختومه می‌باشد را به سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور اعلام نمایند تا هماهنگی‌های بعدی جهت ارزشیابی، انتقال و یا امحاء اوراق توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران صورت پذیرد و این اسناد شامل کلیه اوراق، مراسلات، دفاتر، پرونده ها، عکس ها، نقشه ها، کلیشه ها، نمودارها، فیلم ها، میکروفیلم ها، لوح فشرده، نوارهای ضبط‌صوت و... می‌باشد.
 
 
 


تعداد بازدیدها : ۲۶۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQLE-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟