سروش     RSS     Admin
اداره کل حراست و پدافند غیر عامل
۱۴۰۰/۰۴/۱۶

رضایت ۷۶ درصدی از عملکرد دهیاری‌های کشور

مدیرکل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان این که ۷۶ درصد از مراجعان از عملکرد دهیاری های کشور رضایت دارند گفت: تلاش بیشتری برای جلب رضایت روستاییان به عمل آید.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا موفق روز چهارشنبه 16 تیر در همایش بزرگداشت روز دهیاری در جمع دهیاران منتخب استان سمنان در شهر بسطام شاهرود افزود: بیشتر نارضایتی های روستاییان مربوط به عملکرد شرکت های تعاونی روستایی، حضور نامنظم دهیاران در روستا، جمع آوری پسماند و نصب نشدن تابلو معابر است.

وی با بیان این که ۲۲ درصد از اعتراض روستاییان مربوط به آگاهی نداشتن دهیاران از دستورالعمل های سازمانی است ادامه داد: ۱۸ درصد انتقادات رسیده حوزه دهیاری های کشور مربوط به نبود درآمد پایدار است.

موفق همچنین اطلاعات رسیده مربوط به فساد مالی در دهیاری های کشور را ۱۷ درصد خواند و گفت: باید با انضباط مالی در دهیاری هادر شرایط اقتصادی امروز کشور از این نارضایتی ها کاسته شود.

وی همچنین ۱۰ درصد اخبار رسیده به این نهاد را مربوط به ساخت و سازهای غیر مجاز خواند و گفت: ۱۵ درصد اخبار مربوط به ماشین آلات عمرانی دهیاری ها، چهار درصد به انتخابات و استفاده از امکانات دهیاری ها  است.

مدیرکل حراست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت:  تخلفات انتخاباتی دهیاری ها در این دوره از انتخابات به شدت کاهش یافت.


تعداد بازدیدها : ۷۱۷
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R24-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟